Satış ve Danışma Hattı: AlmancaİngilizceTürkçe

HAKKIMIZDA

ÜNALLAR İNŞAAT , yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle , yurt içi ve dışındaki operasyonlarlada rekabete açık bir yapıya sahiptir.

Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde müşterilerine güven ve cesaret vermektedir , zaman planlaması konusunda şirket , iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır

 

Vizyonumuz

• Tüm ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak, daima en iyi olmak ve yaptığımız her işlemi daha iyi yapmak vazgeçilmez hedefimizdir.

• Kalitede, etkin ve verimli olarak çalışmalarını devam ettiren, yaptığı işlere değer katan, hizmette ve ilişkilerimizde sektörümüzde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana kuralımızdır.

• Amacımız; uzun yıllara dayanan tecrübemizle en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir biçimde vermektir.

• Etik kurallarımıza, servis kalitemize sahip çıkmak, hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamak görevimizdir